Проведено сесію Звенигородської районної ради

11 червня 2019, 09:04

Як повідомляють у Звенигородській районній раді, днями її голова Володимир Кучер провів засідання двадцять восьмої сесії районної ради.

Питання, які подано до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданні постійних комісій районної ради та президії.

На початку сесії голова районної ради озвучив оголошення про обрання депутатом Звенигородської районної ради від Звенигородської районної організації Всеукраїнського об'єднання "Черкащани" Валентини Нечитайло, а також вручив посвідчення і значок новообраному депутату Віталію Ковалю.

 

В ході розгляду сесійних питань депутати приділили особливу увагу звітові про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року; зверненню депутатів Звенигородської районної ради до Кабінету Міністрів України, Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради щодо добровільного об'єднання територіальних громад Звенигородського району; передачі майна районної комунальної власності, оренди приміщень, виділенню коштів для надання матеріальної допомоги жителям району та питанню про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Звенигородського району.

Наприкінці сесії голова районної ради вручив Подяку районної ради громадському активісту Сікалу Юрію Олександровичу - за активну громадянську позицію та вагомий особистий внесок у справу захисту навколишнього середовища Звенигородщини.


Виконавчий апарат обласної ради