Проведено сесію Тальнівської районної ради

30 червня 2020, 14:24

Голова Валентина Любомська 26 червня 2020 року провела пленарне засідання 41-ї сесії районної ради.

Перед початком пленарного засідання Валентина Любомська спільно із головою райдержадміністрації Олександром Цимбалом вручили відзнаки тальнівцям. Керівнику ПП «Тальне-Агрохім» Олександру Гижку – Подяку Черкаської обласної державної адміністрації за вагомий внесок щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території області; начальниці відділу освіти райдержадміністрації, депутату районної ради Ларисі Коваль, голові селянського (фермерського) господарства «Фортуна», депутату районної ради Сергію Мельниченку, Веселокутському сільському голові Павлу Козаченку – Почесні грамоти Черкаської обласної ради.

 

Вітальну адресу районної ради та районної державної адміністрації з нагоди ювілейного дня народження було також вручено депутату Тальнівської районної ради Павлу Лаціні.

Далі присутні вшанували хвилиною мовчання мільйони земляків, життя яких обірвала Друга світова війна, та пам’ять справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України.

Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Першими розглянуто майнові питання – щодо надання згоди на прийняття в спільну власність територіальних громад сіл та міста Тальнівського району службового автотранспорту для обслуговування медичних працівників Тальянківської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги», а також телемедичного обладнання та комплектів протиепідемічного одягу.

Внесено зміни до районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2016-2020 роки; до рішення районної ради від 23.02.2018 № 22-9/VII «Про Програму проведення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи у Тальнівському районі на 2018-2020 роки»; внесено зміни та заслухано хід виконання програми утилізації непридатних, заборонених до використання та невідомих  пестицидів.

Депутати розглянули також хід виконання Програми проведення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи у Тальнівському районі на 2018-2020 роки.

Прийнято рішення про реорганізацію Тальнівського районного методичного кабінету.

Також підтримано депутатами рішення про надання одноразової матеріальної  допомоги для лікування  тяжкохворої дитини та для родини, в якої народилася трійня.

У ході роботи депутати розглянули фінансові питання, з яких доповідала очільниця фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак. Зокрема, було заслухано звіт про виконання районного бюджету Тальнівського району за І квартал 2020 року та внесено зміни до районного бюджету на 2020 рік.

Керівник апарату райдержадміністрації Леся Соловей проінформувала депутатів про хід виконання Програми створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг в Тальнівському районі на 2013-2020 роки та Програми забезпечення функціонування державних реєстраторів Тальнівської районної державної адміністрації.

Окрім того, депутати заслухали інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Віталія Захарчука про хід виконання Програми розвитку інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом, утриманням автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури у Тальнівському районі на 2018-2020 роки.     


Виконавчий апарат обласної ради