Проведено сесію Городищенської районної ради

29 травня 2020, 14:08

Заступник голови районної ради Микола Панчишин провів чергову 35 сесію, у роботі якої взяли участь депутати Черкаської обласної ради Олександр Лупашко та Валентин Галушко, голова районної державної адміністрації Ігор Ладнов, керівники окремих підрозділів районної державної адміністрації та комунальних установ.

Перед розглядом питань порядку денного головуючий вручив Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради депутатам районної ради Сергію Гаві, В’ячеславу Онопрієнку та Сергію Каюкіну, керуючому справами районної ради Оксані Сенецькій з нагоди ювілейних днів народження.

У ході пленарного засідання ради ухвалено рішення про програму протидії тероризму на території Городищенського району на 2020-2024 роки; внесення змін до районного бюджету на поточний рік; надання згоди на передачу паливно-мастильних матеріалів сектору освіти райдержадміністрації для заправки шкільних автобусів.

Крім того, депутати погодили прийняття у спільну власність територіальних громад району із спільної власності територіальних громад області комплекту протиепідемічного одягу, внесли зміни до рішення районної ради про передачу електрокардіографів філії Смілянська станція швидкої медичної допомоги комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» для Городищенської підстанції.

Сесія підтримала звернення депутатів районної ради до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг у Черкаській області, Черкаської обласної державної адміністрації щодо фінансової підтримки ремонту автомобільних доріг територіального значення в межах району.

На завершення роботи пленарного засідання районної ради депутати затвердили прийняті в міжсесійний період розпорядження районної ради.


Виконавчий апарат обласної ради