Проведено позачергову сесію Шполянської районної ради

10 жовтня 2019, 09:22

Як інформують у Шполянській районній раді,  заступник голови Лідія Татарина провела тридцять восьму позачергову сесію районної ради.

У роботі пленарного засідання взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації та засобів масової інформації.

Запропоновані до розгляду на сесії районної ради питання було також обговорено і на президії районної ради.

В цілому до порядку денного сесії було подано 20 питань.

На початку пленарного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників України в російсько-українській війні – матусянина Олександра Лінчевського та шполянина Олега Ремінного.

Потім депутати приступили до розгляду питань, основна кількість їх стосувалася комунального некомерційного підприємства «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків». Спочатку першим депутати ухвалили спостережну раду та затвердили її персональний склад.

Далі ухвалено статут комунального некомерційного підприємства «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С.і О.С. Коломійченків»; призначено керівника цього комунального некомерційного підприємства та затверджено Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С.і О.С. Коломійченків".

Потім розглянули та затвердили фінансовий план на 2019 рік та районну Програму розвитку та підтримки КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків».

Наступними депутати розглянули питання змін до районного бюджету на 2019 рік, врахувавши надходження субвенцій від ОТГ, сільських рад та обласного і державного бюджетів. Було затверджено додатковий розподіл коштів у розрізі головних розпорядників.

На завершення депутати районної ради розглянули та ухвалили низку рішень щодо блоку комунальних та земельних питань.


Виконавчий апарат обласної ради