Проведено першу сесію новообраної ради об’єднаної громади

20 листопада 2020, 12:46

Як інформує сайт Степанецької ОТГ, днями у Степанцях проведено першу сесію сільської ради після місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. У її роботі взяли участь 21 із 22 новообраних депутатів, які і розглянули 21 питання порядку денного.

На початку депутати розглянули підсумки виборів депутатів Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області, сільського голови та визнання їх повноважень.  

Згідно з волевиявленням виборців та результатами голосування головою сільської ради переобрано Олександра Яременка, який обіймає цю посаду з 2017 року.  Шляхом таємного голосування секретарем ради, також повторно, було обрано Наталію Вовчинську – за неї віддали свої голоси новообрані депутати.

Потім присутні затвердили низку рішень з організаційних питань та погодили кадрові призначення. За пропозицією сільського голови першим заступником продовжить працювати Павло Зоренко, а керуючою справами виконавчого комітету - Тетяна Науменко.  

Також було затверджено старост старостинських округів Степанецької ОТГ зі змінами в результаті приєднання розформованої Таганчанської ОТГ і утворення на її базі двох нових старостинських округів, - Таганчанського та Мельниківського. До складу Копіюватського старостинського округу включено, окрім села Копіювата та селища Копіювате, також і селище Степанецьке. Старостою Таганчанського с/о затверджено Сергія Гарбуза, а Мельниківського, - Лідію Атаманенко.

Старости шести старостинських округів, які вже входили до Степанецької ОТГ залишилися на своїх посадах. Старосту Мартинівського призначать на наступній сесії.  

Підсумовуючи перше засідання, Олександр Яременко  побажав депутатам плідно працювати на благо громади, акумулювати усі наявні ресурси, визначити пріоритети подальшого розвитку та відстоювати інтереси людей, які чекають від своїх обранців змін на краще.


Виконавчий апарат обласної ради