Проведено онлайн навчання з реалізації молодіжної політики в області

16 листопада 2020, 08:41

Ядром молодіжної інфраструктури територіальних громад стають молодіжні центри, які є осередком практичної роботи з молоддю та об’єднання суспільно активної молоді. «Жодних рішень для молоді без молоді» - під цим меседжем проведено професійне навчання для працівників відділів з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, виконавчих органів ОТГ.

Про це йдеться на офіційному сайті Центру підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Впродовж трьох днів учасники професійного онлайн навчання шляхом інтерактивних тренінгів та панельних дискусій спільно із фахівцями Ресурсного центру обговорили основні пріоритети державної політики у молодіжній сфері, відпрацювали навички молодіжної роботи в громаді, обмінялись досвідом, налагодили тісні відносини задля подальшої співпраці.

Ураховуючи, що державна політика у сфері національно-патріотичного виховання потребує постійного удосконалення з урахуванням потреб і викликів, що стоять перед суспільством, у рамках професійного навчання відбулось обговорення Стратегії національно-патріотичного виховання. Спікер – Даніїл Майоров, начальник відділу розвитку Пластового руху в Київській області, наголосив на потребі формування національної свідомості громадян на основі суспільно-державних (національних) цінностей, розуміння філософії національної державності українського народу, спадковості боротьби за державну незалежність і територіальну цілісність України, євроатлантичних стандартів та української мови.

 


Виконавчий апарат обласної ради