Питання управління майном комунальної власності будуть розглядатися на пленарному засіданні обласної ради

07 вересня 2020, 11:46

Голова постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності, підприємництва та регуляторної політики Наталія Кравцова провела її засідання, на якому розглянуто низку питань, що подано на чергову сесію обласної ради.

Участь у роботі комісії взяв перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, питання яких подано до порядку денного комісії.

Одним із перших члени комісії погодили внесення змін до обласного бюджету Черкаської області на 2020 рік, з якими присутніх ознайомила директорка Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Кравченко.

Розглянуто кадрові призначення на посади керівників комунальних закладів, які стали переможцями конкурсного відбору, а саме: Наталії Стороженко-Сіренко – комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності» Черкаської обласної ради; Наталії Масенко – комунального закладу «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи Черкаської обласної ради».
 

Далі заслухано начальника управління майном виконавчого апарату обласної ради Віталія Петрова, який ознайомив з проєктами про надання згоди на передачу з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області друкованої продукції та на прийняття виробів медичного призначення до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області.

Окрім того, підтримано проєкти рішень про повернення з оренди цілісного майнового комплексу колишнього Канівського комунального видавничо-поліграфічного підприємства «Родень» та відчуження об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області; надано дозволи на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Серед питань розглянуто проєкти рішень про Стратегію розвитку Черкаської області на період 2021-2027 роки та в порядку контролю заслухано стан виконання Програми економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2019 рік та стан виконання Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 201’7-2020 роки.

Інформував присутніх директор Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації  Василь Стеценко.

На завершення члени комісії заслухали звіт про діяльність Черкаської агенції регіонального розвитку за 2018 рік, 2019 рік та 5 місяців 2020 року, про що інформувала її директорка Любов Ропало.


Виконавчий апарат обласної ради