Очільник обласної ради ознайомився з роботою Центру управління у надзвичайних ситуаціях

10 лютого 2021, 11:48

Очільник обласної ради Анатолій Підгорний ознайомився з роботою Центру та разом із керівництвом ДСНС обговорили їхню готовність до ліквідації надзвичайних ситуацій й  подальші плани спільної роботи.

Зауважимо, що за даними обласного гідрометцентру, 11 та 12 лютого на Черкащині очікують рясні снігопади, посилення вітру та зниження температури. Погіршення погодних умов спричинене виходом південного циклону. 

Водночас очільник ГУ ДСНС у Черкаській області Андрій Даник розповів, що Центр працює кілька місяців, є ще багато завдань над якими триває робота, проте постійний моніторинг ситуації та злагоджена робота усіх служб  дали змогу показати один із кращих результатів подолання наслідків негоди в Україні. 

- Приємно вражений рівнем організації роботи Центру. Їм вдалося перейти від принципу фіксування та подолання надзвичайної ситуації до її попередження. Як наслідок, значно зменшилася навіть кількість викликів щодо визволення автівки із замету. Користуючись нагодою, разом  із очільником ГУ ДСНС у Черкаській області Андрієм Даником та його заступником Андрієм Хижняком  обговорили основні труднощі, які виникають у роботі надзвичайників. Зокрема, що стосується  ліквідації наслідків паводків та безпеки наших громадян на воді. Надалі запланована низка спільних заходів щодо врегулювання ситуації, - зауважив голова обласної ради.


Виконавчий апарат обласної ради