Очільниця районної ради провела робочий день у вирішенні проблем жителів села Зеленьків

14 лютого 2020, 15:26

Як інформують у Тальнівській районній раді, її голова Валентина Любомська провела виїзний прийом громадян у селі Зеленьків та взяла участь у засіданні виконавчого комітету Зеленьківської сільської ради.

Щодо проведення прийому попередньо сільських жителів було повідомлено, тому багато із них використали можливість звернутись до голови районної ради безпосередньо в населеному пункті.

Так, мешканці звернулися до Валентини Любомської з питаннями щодо сприяння в позбавленні батьківських прав нерядивій матері; власники земельних паїв просили сприяння у виплаті заборгованої орендної плати орендарем – ТОВ «Імпульс+», з яким вони уклали договір оренди землі і не можуть одержати кошти за 2019 рік.

Заявникам дано роз’яснення щодо вирішення проблем згідно з вимогами діючого законодавства.

Голова районної ради вислухала і колективне звернення щодо відновлення роботи сільського ФАПу, у якому медпрацівник перебуває у декретній відпустці.

Проблему було обговорено разом з сільським головою Валентиною Деркач та керівником ПСП «Зеленьківське», депутатом Зеленьківської сільської ради Русланом Лисенком.

Вони повідомили, що приміщення ФАПу є власністю територіальної громади села і готове для роботи за його цільовим призначенням. Сільська рада передбачила кошти на утримання на 0,5 ставки молодшої медичної сестри (санітарки), проведено також співбесіди з можливими кандидатами. Досягнуто домовленостей щодо виділення субвенції з сільського бюджету для доплати фельдшеру, який погодиться працювати на період декрету колишньої працівниці.

Валентина Любомська звернула увагу представника КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяни Сандул, яка була присутня на прийомі громадян, на необхідність спільних зусиль керівництва комунального некомерційного підприємства та Зеленьківського сільського голови Валентини Деркач щодо кадрового забезпечення ФАПу та його ефективної роботи із забезпечення надання якісних медичних послуг жителям села.

Опісля голова районної ради взяла участь у засіданні виконкому, яке вела сільський голова Валентина Деркач.

У ході роботи розглянуто питання про дотримання на території сільської ради Закону України «Про освіту». З цього питання члени виконкому заслухали директора Зеленьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Л. Звіряку та завідуючу дитячим садком «Веселка» Н. Фурдуй.

Серед інших питань порядку денного Валентина Деркач ознайомила членів виконкому з переліком роботодавців та видів громадських робіт, які будуть організовуватись та проводитись на території сільської ради у 2020 році.

Голова районної ради Валентина Любомська взяла активну участь в обговоренні питань.

Особливу увагу приділила запобіганню бездоглядності неповнолітніх на території сільської ради та організації харчування дітей у школі та сільському дитячому садку.

На завершення подякувала членам виконкому за конструктивну роботу, а сільському голові і працівникам сільської ради – за добру організаційну підготовку засідання виконавчого комітету та проектів рішень.

 


Виконавчий апарат обласної ради