ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ДНІПРО" ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Чотиризірковий готельний комплекс «Дніпро» - справжній символ гостинності та домашнього затишку. Готель розташований у самому серці Черкас, в спокійному та затишному куточку поряд із торговим, культурним та діловим центром міста. Готель зручно з’єднаний транспортними засобами з усіма районами міста, та знаходиться всього в 4 км від залізничного вокзалу. З вікон готелю відкривається мальовничий краєвид: Дніпро з його схилами, панорама міста, охайна територія готелю – зелені галявини, квіти та готельний фруктовий сад.

Готель «Дніпро» збудований у 1989 році. За роки існування він набув великого досвіду у сфері готельних послуг.

Сьогодні тут запропонують розміщення в комфортабельних номерах, вишуканий ресторан, просторий конференц-зал з повним комплектом мультимедійного обладнання, бездоганний сервіс та широкий вибір додаткових послуг. У нашому готелі створені найкращі умови для чудового відпочинку і за необхідністю - для плідної праці.

Персонал готелю «Дніпро» завжди радий прийняти, розмістити та обслужити Вас із щирою традиційною українською гостинністю.

Готель «Дніпро», відзначений багатьма нагородами, визнаний одним із кращих готелів не тільки міста Черкаси, а й України.