В обласній раді продовжується робота над ескізом нагрудного знака "Доблесть Черкащини"

10 листопада 2022, 14:28

Робоча група продовжує працювати над ескізом нагрудного знака для наших захисників та захисниць "Доблесть Черкащини" та описом до нього. Сьогодні відбулося чергове засідання під керівництвом першого заступника голови Романа Сущенка.

Детальніше про перше засідання ТУТ

Розглянули кілька ескізів, які виготовили члени групи та ті, що прийшли на електронну пошту від громадськості. Наразі розпочнеться робота над виготовленням кількох варіантів електронних ескізів.

-  Ми дійшли згоди, що він має бути мінімалістичним з використанням якісних матеріалів. У дизайні обов'язково використаємо елементи герба області. Хочемо зробити нагрудний знак унікальним і відмінним від інших відзнак, які вже є на Черкащині. Засідання пройшло в діловій і творчій атмосфері. Врахували думки, зауваження та поради усіх колег передусім наших авторитетних митців. Працюємо в оперативному темпі далі, найближчими днями вийдемо на консолідоване рішення, - прокоментував Роман Сущенко.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://www.oblradack.gov.ua/v-oblasniy-radi-prodovzhuyetsya-robota-nad-rozroblennyam-nahrudnoho-znaka-doblest-cherkashchyny