На Черкащині розробляють новий нагрудний знак для відзначення героїв

02 листопада 2022, 16:09

В обласній раді створили робочу групу з митців, освітян та депутатів, які працюють над розробкою ескізу нового нагрудного знака "Доблесть Черкащини". До цього процесу можуть долучитися й черкащани.

Сьогодні робоча група під головуванням першого заступника Романа Сущенка провела установче засідання і до наступного тижня мають підготувати перші пропозиції. Охочі долучитися можуть надсилати власні ідеї на офіційну пошту облради cherkasy-oblrada@ukr.net до 9 листопада.

Нагрудний знак "Доблесть Черкащини" отримуватимуть наші військовослужбовці, правоохоронці, надзвичайники, волонтери та всі ті, хто, ризикуючи життям, докладає зусиль для захисту нашої держави та зміцнення її обороноздатності.

За словами голови обласної ради Анатолія Підгорного, затвердження нагрудного знаку й положення до нього планують вже на найближчій сесії обласної ради.

- Повертаючись додому, наші захисники мають відчувати, що тут їх чекають, ними пишаються і вдячні за те, що вони боронять Україну. Також хочемо віддячити й тим, хто щодня докладає зусиль для допомоги військовим, ліквідовує надзвичайні ситуації та невпинно працює, щоб зробити наше життя безпечним та комфортним, - додає очільник ради.


Виконавчий апарат обласної ради