На сесії депутати не стали розглядати питання пониження ступенів шкіл

10 вересня 2019, 11:04

Як інформують у Жашківській районній раді, її голова Світлана Волошенюк провела друге пленарне засідання тридцять четвертої сесії.

У її роботі взяли участь народний депутат України Сергій Нагорняк, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району, громадськість.

На початку засідання голова районної ради Світлана Волошенюк надала слово народному депутату України Сергію Нагорняку, який подякував виборцям округу за підтримку на виборах та наголосив на подальшій співпраці в інтересах жителів району.

Далі депутати ознайомилися із листом Жашківської районної державної адміністрації щодо пониження ступеня та перейменування восьми шкіл району. Після обговорення було ухвалено рішення зняти поки що з розгляду ці питання.

У ході роботи сесії депутати одностайно підтримали рішення про затвердження проєктів землеустрою щодо встановлення меж сіл Нова Гребля, Королівка, Соколівка, Конельські Хутори, Медувата, Скибин.

На сесії також ухвалено низку інших рішень, серед яких: «Про створення комунального некомерційного підприємства Жашківська центральна районна лікарня Жашківської районної ради Черкаської області», «Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Жашківського району Черкаської області до комунальної власності Жашківської міської ради» та інші.


Виконавчий апарат обласної ради