Конкурсна комісія розглянула документи претендентів на посаду директора КНП «Черкаський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Черкаської обласної ради» та допустила їх до участі у відборі.
Загалом за посаду очільника установи змагатимуться п’ять кандидатів. Усі вони пройшли попередній відбір, відповідають вимогам, оголошеним у конкурсі, і допущені до наступного - фінального - етапу.
Серед претендентів:
-
Анатолій Борозенець - лікар вищої категорії, директор обласного наркодиспансеру (2008–2024 рр.). Член експертної групи МОЗ України з розробки стандартів лікування опійної залежності. Член робочої групи НСЗУ з розробки вимог щодо контрактування закладів охорони здоров’я «Лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів із використанням препаратів замісної підтримувальної терапії».
-
Іван Будяк - менеджер за освітою. Працював у приватному бізнесі у сфері сільського господарства. З 2019 року очолив КП «Черкасиінвестбуд», а з 2022 по 2024 рік проходив службу в ЗСУ.
-
Руслан Дмитренко - здобув освіту у галузях «Правознавство» та «Фізичне виховання». Тривалий час займається адвокатською діяльністю. Очолював управління надання адміністративних послуг у ЧМР (2016-2021 рр.). У 2022-2024 роках проходив службу в ЗСУ.
-
Володимир Брожик - кандидат медичних наук, доцент, Заслужений лікар України. Очолював обласне управління охорони здоров’я (2010-2014 рр.). У 2015–2018 роках працював заступником головного лікаря з поліклінічної роботи обласного госпіталю, а з 2018 року й дотепер очолює філію Центру охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України в Черкаській області.
-
Костянтин Червоненко - лікар-ортопед і травматолог, працює у лікарні ім. св. Вінсента де Поля в польському місті Гдиня (з 2022 року). Має досвід ведення бізнес-проєкту: фітнес-клубу та реабілітаційного центру. В Україні працював менеджером із медичних питань, медичним представником та лікарем.
Фінальний етап конкурсу з відбору претендентів відбудеться 23 травня. Обраного кандидата на посаду директора госпіталю ще мають затвердити депутати під час засідання сесії.