Конкурс на посаду директора комунального закладу «Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані Черкаської обласної ради»

Розпорядження обласної ради від 26.10.2022 №311-р "Про оголошення конкурсного відбору претендентів на зайняття посади директора комунального закладу «Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані Черкаської обласної ради»"

Оголошення про формування складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору претендентів на зайняття посади директора комунального закладу «Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані Черкаської обласної ради»"

Розпорядження обласної ради від 15.11.2022 №335-р "Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору претендентів на зайняття посади директора комунального закладу «Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані Черкаської обласної ради"
від
2022-11-16
Протокол першого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору претендентів на зайняття посади директора комунального закладу «Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані Черкаської обласної ради»
від
2022-12-14
Протокол другого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору претендентів на зайняття посади директора комунального закладу «Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані Черкаської обласної ради»

Переглянути (завантажити) відеофайл