Керівники району з робочим об’їздом відвідали села Кам’янщини

20 березня 2020, 09:13

Нещодавно голова районної ради Сергій Сундуков, голова райдержадміністрації Богдан Солошенко та радник голови райдержадміністрації Микола Удалов провели обстеження автомобільних доріг загального користування місцевого значення Кам’янка-Вербівка- Телепине- Катеринівка. з метою визначення поточного дрібного ремонту доріг на предмет ямковості. Такі виїзди стали традиційними у їх роботі.

Під час об’їзду керівники району відвідали села Вербівка, Телепине, Катеринівка, де водночас зустрілися з керівниками місцевого самоврядування, що знаходяться у вищезгаданих селах, та  директорами Вербівської ЗОШ і Телепинського ліцею.

Під час зустрічі було обговорено ряд проблемних питань, зокрема: проведення капітального ремонту їдальні та придбання обладнання для харчоблоку Вербівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лебедівської сільської ради; проведення капітального ремонту внутрішніх туалетів у комунальному закладі «Телепинський ліцей Кам’янської районної ради» та частини даху сільського будинку культури с.Катеринівка Баландинської сільської ради.

За результатами робочого об’їзду керівники вирішили спрямувати спільні зусилля на вирішення соціально-економічних проблем громад району.


Виконавчий апарат обласної ради