ЗМІ про обласну раду

Депутатка облради Оксана Циганок на сесії облради звернулася до присутніх з проханням вирішити ситуацію з отриманням земельних ділянок ветеранам війни. Про це повідомляє "Прочерк".

Вона запропонувала звернутися до Верховної Ради  та Кабінету Міністрів щодо внесення змін до Земельного кодексу України та ЗУ "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Понад сто фіналістів з греко-римської боротьби з 16-и областей України змагалися за призи пам'яті Івана Піддубного в селі Красенівка на Чорнобаївщині. Про це пише “Прочерк”.

Цьогоріч свято ювілейне, адже відзначаємо 150 років із дня народження Івана Максимовича Піддубного, який виступав майже 30 років без поразок.

«Родина і світ», №7 від 13 лютого 2020 року; "Драбівщина" №7 від 14 лютого 2020 року

Лариса СОКОЛОВСЬКА, "Черкаський край", №51 від 27 листопада 2019 року

Терміново скликати засідання постійної депутатської комісії обласної ради, щоб запобігти загостренню протистояння між громадськістю та владою з питання ринку землі. Таке депутатське звернення Віктора Гончаренка розглянула цього понеділка постійна комісія обласної ради з питань агропромислового розвитку і земельних відносин у сесійній залі Будинку рад.

"Черкаський край", №49 від 13 листопада 2019 року

Першу в Україні онлайн базу артефактів Трипільської культури презентували у державному історико-культурному заповідникові, що у селі Легедзине, на Тальнівщині, - інформує UA:Черкаси.

Як розповідає директор заповідника Владислав Чабанюк, 500 тисяч гривень на реалізацію цього проекту спрямував Український культурний фонд, ще 140 тисяч гривень надійшло з обласного бюджету.

"Черкаський край", №45 від 16 жовтня 2019 року

11 жовтня 2019 року розпочала роботу тридцята друга сесія обласної ради. Пленарне засідання відкрив і вів перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.

"Черкаський край", №43 від 2 жовтня 2019 року

Не допустити в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення, винести питання ринку землі на референдум — за таке звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України проголосували учора депутати на позачерговій сесії обласної ради.

 

"Вечірні Черкаси", №40 від 2 жовтня 2019 року

Депутати Черкаської обласної ради звернулися до президента, Верховної ради та Уряду щодо продовження дії мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, інформує «18000».

Відповідне звернення було ухвалене на позачерговій сесії обласної ради.

Антін Загребельний, "Черкаський край", №38, 28 серпня 2019 року

Максим Степанов, Назарій Вівчарик, «Вечірні Черкаси», №25, 19 червня 2019 року

Близько сотні жителів сіл Ягубець Христинівського району і Родниківка Уманського району прийшли днями на засідання сесії обласної ради, вчергове вимагаючи вирішити питання з розпаювання їхніх земель та/або відправити у відставку керівника Держгеокадастру області Ольгу Залогу.