З офіційних джерел

Учора, 28 квітня, Верховна Рада прийняла в цілому законопроект «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» №2194. Про це йдеться на сайті Децентралізація.

Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост №4535.

Портал «Децентралізація» поспілкувався із заступником Міністра розвитку громад та територій В’ячеславом Негодою про зміни, закладені у законопроекті, і роль інституту старост в житті громади взагалі.

14 квітня 2021 року Уряд затвердив Положення про Єдину інформаційну систему соціальної сфери, що є важливим кроком на шляху практичної реалізації Стратегії цифрової трансформації соціальної сфери. Про це повідомляється на офіційному сайті Мінсоцполітики.

Положення про систему окреслює всі аспекти створення та функціонування єдиного інформаційного середовища у соціальній сфері.

Про це йдеться в інтерв'ю Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова агентству "Інтерфакс-Україна".

Чи вистачає вам повноважень і ваги для провадження реформ без приставки віце-прем’єр?

До Комісії надійшли Постанови Верховної Ради України про дострокове припинення повноважень народних депутатів України Колихаєва І.В., обраного в ОВО № 184 (Херсонська область) та Скічка О.О., обраного в ОВО № 197 (Черкаська область), за їхніми особистими заявами.

За інформацією сайту Децентралізація, Мінрегіон продовжує відстежувати перебіг реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади (децентралізації) в регіонах. Станом на 9 квітня 2021 року у моніторингу з’явилися нові критерії та дещо змінилися попередні.

Після цього вже можна буде говорити про ухвалення закону «Про префектів»

Як повідомляє сайт «Децентралізація», 24 березня Уряд затвердив Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) (Постанова №249).

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов розказав про новий поділ території України, а саме поділ України на функціональні зони, який дозволить ефективно зосередити ресурси, спрямовані на розвиток регіонів.

Національна економічна стратегія-2030 — це амбітна візія України в майбутнє і дорожня карта, що змінить країну