Юрій Федоряка може знову очолити обласну філармонію

10 червня 2024, 17:11

Конкурсна комісія обрала переможцем відбору чинного директора закладу - Юрія Федоряку. Тож за позитивного рішення сесії обласної ради він знов очолить заклад на наступні 5 років.

Зауважимо, що Черкаська обласна філармонія - одна з наймолодших в Україні. Окрім того, це - єдиний на Черкащині професійний музично-мистецький заклад, який активно працює над розвитком різножанрового мистецтва та популяризує кращі зразки надбань національної та світової музики.

У своїй конкурсній пропозиції Юрій Федоряка акцентував, що в закладі постійно підвищують якість творчого продукту, зрештою зростає і дохідна частина.

Для розвитку подальшої творчої концертної діяльності планують створювати нові та проводити ребрендинг уже наявних проєктів, а також -  продовжувати і вдосконалювати мистецько-освітній цикл проєктів «Дитячої філармонії». В останньому - діти виступають на великій сцені разом із професійними виконавцями.

- Цьогоріч також продовжимо низку наших закордонних проєктів. У червні Академічний симфонічний оркестр та балетна група проведуть благодійні концерти в Польщі. Вже в серпні Черкаський академічний заслужений народний хор візьме участь у 28 Мандрівному фестивалі української культури та проведе благодійні концерти для підтримки ЗСУ. Окрім волонтерської місії, ставимо перед собою ще одну мету - привертати увагу до війни в Україні та популяризувати український культурний продукт, - додав Юрій Федоряка.

Також він розповів, про оновлення матеріально-технічної бази, яке прагнуть втілити в перспективі.

Це зокрема:
- завершення реконструкції;
- встановлення сонячних батарей;
- придбання сценічного обладнання та музичних інструментів;
- заміна костюмів та реставрація цеху;
- придбання автобуса;
- створення ігрового простору для дітей працівників трудового колективу тощо.


Виконавчий апарат обласної ради