Відеоновини

На виконання рішення обласної ради від 4 червня було прийнято рішення утворити дві комісії, які мали вивчити можливість придбання лінійного прискорювача шляхом укладання договору фінансового лізингу, та в межах державно-приватного партнерства у формі концесії.

Голова обласної ради Анатолій Підгорний та Олег Куклін підписали меморандум про співпрацю між Черкаською обласною радою та Черкаським державним бізнес-коледжем.

Депутати обласної ради ухвалили низку рішень під час пленарного засідання сесії. Зокрема підтримали захисників та їхні родини, а також спрямували кошти на допомогу медичним закладам та іншим комунальним підприємствам.

Смілянський будинок-інтернат Черкаської обласної ради відтепер має сучасну локацію для вихованців з особливими потребами. За сприяння українців Латвії тут установили справжнє містечко для ігор.

Детальніше в сюжеті.

Заступник голови обласної ради Михайло Мушієк та заступниця голови ОДА Лариса Кошова відзначили молодих науковців, які отримуватимуть премію обласної ради та обласної державної адміністрації. Урочистості відбулися в Черкаській обласній філармонії напередодні Дня працівника освіти.

Команда хірургів та анестезіологів Черкаської обласної лікарні Черкаської обласної ради провела важку операцію з видалення нирки 3-річній дівчинці.

Складність процедури полягала у спеціальній, комбінованій анестезії. У дитячій хірургії її практикують лише в одиницях міжнародних клінік. Про це повідомляє "Суспільне".

Детальніше у відео.

Завідувачка відділення новонароджених та недоношених дітей, лікар – педіатр – неонатолог, Наталія Русіна розповіла про те, як у Черкаській обласній лікарні рятують ювелірних пацієнтів, що найскладніше у виходжуванні недоношених дітей та до чого варто бути готовими батькам.