Відеоновини

На виконання рішення обласної ради від 4 червня було прийнято рішення утворити дві комісії, які мали вивчити можливість придбання лінійного прискорювача шляхом укладання договору фінансового лізингу, та в межах державно-приватного партнерства у формі концесії.

Паліативна допомога спрямована на полегшення страждань та покращення якості життя пацієнтів, які мають хронічний біль або інші хронічні невиліковні захворювання.

Кабінет надає такі послуги:
• оцінка та індивідуальне планування лікування
• лікування хронічного болю
• надання психологічної підтримки
• здійснення мобільних виїздів та надання підтримки для родин невиліковно хворих пацієнтів.

Голова обласної ради Анатолій Підгорний та Олег Куклін підписали меморандум про співпрацю між Черкаською обласною радою та Черкаським державним бізнес-коледжем.

Депутати обласної ради ухвалили низку рішень під час пленарного засідання сесії. Зокрема підтримали захисників та їхні родини, а також спрямували кошти на допомогу медичним закладам та іншим комунальним підприємствам.

Смілянський будинок-інтернат Черкаської обласної ради відтепер має сучасну локацію для вихованців з особливими потребами. За сприяння українців Латвії тут установили справжнє містечко для ігор.

Детальніше в сюжеті.

Заступник голови обласної ради Михайло Мушієк та заступниця голови ОДА Лариса Кошова відзначили молодих науковців, які отримуватимуть премію обласної ради та обласної державної адміністрації. Урочистості відбулися в Черкаській обласній філармонії напередодні Дня працівника освіти.

Команда хірургів та анестезіологів Черкаської обласної лікарні Черкаської обласної ради провела важку операцію з видалення нирки 3-річній дівчинці.

Складність процедури полягала у спеціальній, комбінованій анестезії. У дитячій хірургії її практикують лише в одиницях міжнародних клінік. Про це повідомляє "Суспільне".

Детальніше у відео.

Завідувачка відділення новонароджених та недоношених дітей, лікар – педіатр – неонатолог, Наталія Русіна розповіла про те, як у Черкаській обласній лікарні рятують ювелірних пацієнтів, що найскладніше у виходжуванні недоношених дітей та до чого варто бути готовими батькам.