У Суботові відбувся Туристичний форум - Черкащина 2021

23 липня 2021, 15:51

Заступник голови Черкаської обласної ради Сергій Лісовий взяв участь у Туристичному форумі - Черкащина 2021, що відбувся на території заміської резиденції Богдана Хмельницького в Суботові.

У межах форуму презентували модернізований мобільний додаток “Подорожуй Черкащиною”, туристичну навігацію області, будівництво географічного центру України, а також обговорили перспективи внутрішнього туризму  та державні проекти й ініціативи розвитку туристичної галузі.

- Відтепер на Черкащині є туристична навігація, завдяки якій можна завантажити мобільний додаток, послухати аудіогіда та переглянути, які історичні місця є зовсім поряд. Сьогодні стартували з Чигиринщини. Замчище Богдана Хмельницького та Іллінська церква, що у Суботові. Тут проживаєш історію становлення української державності. Саме звідси сьогодні започаткували новий етап розвитку туризму нашого краю. Ми маємо безліч туристичних магнітів та маршрутів. Але все це, на жаль, маловідоме загалу. І дарма, адже Черкащина – ідеальна, як для туру вихідного для, так і для повноцінної відпустки. Краще побачити один раз, ніж почути сто разів, - вважає Сергій Лісовий.


Виконавчий апарат обласної ради