Трибуна депутата

Продаж землі потрібний, але сьогодні передчасний — така позиція очільника депутатської фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в обласній раді, керівника фермерського господарства «Агро-Вікторія Катеринопіль», заслуженого працівника сільського господарства України  Олександра Коваленка.

Олександр Лупашко, депутат облради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», заслужений працівник сільського господарства, генеральний директор агрофірми «Шульц», що на Городищині, підняв господарство з мільйонним боргом. Сьогодні успішно господарює на 1,5 тисячі гектарів, розвиває тваринництво.

Сьогодні Тальнівський район отримав ще один шкільний автобус, для забезпечення комфортного підвезення дітей з села Раманівка до  Мошурівської ЗОШ І-ІІІ ст. вартістю 1 млн 855 тис грн. Автобус придбано на умовах співфінансування (50х50) з державного та районного бюджетів за сприяння депутатів Черкаської обласної ради, зокрема Анатолія Підгорного та Володимира Копійченка.

19 жовтня 2019 року у смт Лисянка під девізом «Здорова нація – сильна країна. Молодь обирає спорт» вчетверте відбувся турнір на «Кубок депутата Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця з міні-футболу», організований з ініціативи депутата Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця за сприяння керівництва федерації футболу області й управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Про це інформує федерація футболу Черкаської області.

11 жовтня Жашківській спеціалізованій школі  №1 відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.  На міні-стадіоні учні школи і молодь Жашківщини зможуть якісно та безпечно займатися спортом, зміцнювати своє здоров’я, вести активно-спортивний спосіб життя. 

Благодійним фондом «Нова громада»  передано в дарунок Жашківській міській раді автомобіль – FORD TRANSIT, вартістю 110 367 грн. Спеціалізований маловантажний фургон, передбачається, використовуватиметься відділом освіти Жашківської міської ради для доставки продуктів харчування до шкіл та дитсадків.

Для потреб громади села Мошурівська сільська рада придбала на умовах співфінансування спеціалізовану техніку: трактор «Бєларус 82.1» з фронтальним навантажувачем, причіп тракторний, відвал, дискову косарку, машину для посипання доріг піском та відсівом, подрібнювач гілок.  Це стало можливим завдяки реалізації природоохоронного проекту «Зменшення забруднення та покращення екологічної ситуації шляхом придбання спеціалізованої комунальної техніки

Проблема з питною водою актуальна в усьому світі. Зниження рівня води у криницях спостерігається і на Жашківщині. Тож до її вирішення долучаються небайдужі.

Введення в освітній процес шахових занять є одним із шляхів інтелектуального виховання школярів тому, що шахи – це не тільки гра, яка приносить задоволення дітям, але й дієвий, ефективний засіб їхнього розумового розвитку. Наявність у шахах елементів науки, мистецтва й спорту відкриває широкі можливості для виховання, навчання й розвитку дитини.

Нещодавно, депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», директор ВП «Заповіт Шевченка» ТОВ «НВФ «Урожай» МХП Володимир Братаніч (Vladimir Bratanich) допоміг відомому спортсмену, ветерану гирьового спорту України Миколі Кобилякському в придбанні сучасного тонометру для вимірювання тиску.