Стартував прийом заяв щодо реалізації проектів громадського бюджету

07 серпня 2020, 13:14

- Унікальність нашої ініціативи громадського бюджету  у тому, що кожне село громади може реалізувати свій окремий проект, - розповів голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко. - Для реалізації ініціатив мешканців громади ми заклали до бюджету 700 тисяч гривень. Із них 300 тисяч виділяємо для реалізації великого проекту на території громади, а ще по 50 тисяч – на реалізацію малого проекту у кожному із восьми старостинських округів.

Прийом проектів на конкурс – як у паперовому, так і в електронному вигляді – стартував у громаді 3 серпня і триватиме до 31 серпня цього року включно. Наступний етап - оцінка комісією та голосування жителів громади за найкращі проекти. Переможців оголосять до 1 листопада, а реалізація проектів запланована вже наступного бюджетного року. Тож на теренах Степанецької ОТГ у 2021 році втілиться як мінімум дев’ять громадських ідей, теоретично - для всіх мешканців 17 населених пунктів громади.

Щоб подати проект, автору, згідно із затвердженим Положенням, на підтримку своєї ідеї необхідно зібрати 10 підписів «за»  жителів громади.

З огляду на велику кількість звернень до сільради із запитаннями про дати проведення відбору та інші деталі, у Степанецькій ОТГ сподіваються на активність жителів та значну кількість поданих проектів. Керівництво громади зазначає, що однозначно всі запропоновані громадські ініціативи та ідеї, спрямовані на поліпшення рівня комфорту і зручності на території громади, будуть втілені в життя.

Про це повідомляють у Степанецькій ОТГ.


Виконавчий апарат обласної ради