Справді розвивається лише те суспільство, де є культура, - Анатолій Підгорний

09 листопада 2021, 18:08

Голова обласної ради Анатолій Підгорний привітав митців Черкащини зі Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва й нагородив почесними грамотами обласної ради:

КОВАЛЬСЬКУ Тетяну Олексіївну – артистку Черкаського академічного заслуженого українського народного хору комунального закладу „Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради“;
СИНЯВСЬКУ Віру Михайлівну – головного адміністратора комунального закладу „Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради“;
ГЛУХЕНКО Людмилу Іванівну – заступницю директора комунальної установи „Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи“ Черкаської обласної ради;
ЛІСУНА Олександра Олександровича – артиста Академічного малого симфонічного оркестру комунального закладу „Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради“;

- Справді розвивається лише те суспільство, де є культура. Вона об'єднує нас у всіх сферах життєдіяльності. І завдяки роботі митців Черкащини ми з вами маємо можливість стати частиною чогось прекрасного й отримати позитивні емоції. Я сам відвідував деякі заходи, зокрема, в обласній філармонії. І відверто скажу, що Черкащина справді вражає. Побачивши це дійство на власні очі розумієш, скільки сил і натхнення вони вкладають у свою роботу. Дуже приємно, що такі люди є тут, у Черкасах, - сказав очільник обласної ради.

Після привітань Анатолій Підгорний поспілкувався із представниками сфери культури про тонкощі їхньої роботи та проблеми з якими зіштовхуються.

 

Так, керівник обласної філармонії Юрій Федоряка та заступниця начальника обласного центру народної творчості Людмила Глухенко наголошували на необхідності покращення матеріально-технічної бази.

- Потребуємо ще одного репетиційного майданчика. У нас на головній сцені репетирує і черкаський хор, і симфонічний оркестр, а якщо ми надаємо сцену в оренду, аби заробити кошти, то взагалі немає можливості репетирувати. Однак артистові потрібно практикуватися щодня, аби бути професіоналом. також у майбутньому хочемо створити дитячу студію при філармонії, аби готувати там майбутніх професіоналів для наших колективів. Так само актуальним залишається питання опалення, зараз вмикаємо його "на мінімум" аби зекономити, - розповів Юрій Федоряка.

- Ви можете розраховувати на підтримку обласної ради. Звісно, що всі проблеми одразу ми не вирішимо, але поступовими кроками змінимо ситуацію на краще, - зауважив очільник обласної ради.

Виконавчий апарат обласної ради