Сесія розглянула питання реалізації програм, внесення змін до бюджету, заслухала звіти керівників медустанов

10 вересня 2020, 15:56

Голова Чигиринської районної ради Валентина Алєксєєвець сьогодні провела 50 чергову сесію районної ради. У роботі пленарного засідання взяв участь голова Чигиринської райдержадміністрації Сергій Чередніченко.  

Відповідно до порядку денного сесії депутати розпочали свою роботу із внесення змін до районних програм. Після детального обговорення проектів були внесені зміни до Програми вдосконалення роботи органів виконавчої влади у Чигиринському районі на 2016-2020 роки та районної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки.

Ознайомилися депутати та взяли до відома інформацію начальника відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації  Ірини Куць про хід виконання Програми розвитку автомобільних доріг та підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Чигиринському районі на 2019-2020 роки.

У ході обговорення цього питання депутати рекомендували районній державній адміністрації звернутися до ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» та Служби автомобільних доріг щодо проведення заходів з утримання автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення, зокрема проведення обкошування узбіч автодоріг, обрізку дерев в смузі відведення та прибирання автобусних зупинок.

Також депутати заслухали та взяли до відома інформацію головного лікаря КНП «ЧРЦПМСД» Олексія Чабана про хід виконання районної програми медикаментозного забезпечення хворих із трансплантованими органами та тканинами на 2018-2020 роки.

В свою чергу своїм рішенням депутати внесли змін до районного бюджету на 2020 рік. 

У ході пленарного засідання було ухвалено і ряд питань, що стосуються діяльності закладів охорони здоров'я. Зокрема, заслухано звіти про виконання фінансових планів як первинної, так і вторинної ланок медицини за І півріччя 2020 року, затверджено проект фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чигиринська багатопрофільна лікарня» Чигиринської районної ради на 2021 рік та плану розвитку даного підприємства на 2020 рік. План розвитку презентував депутатам головний лікар КНП «ЧБЛ» Ігор Огиренко.

Окрім того, були опрацьовані питання щодо управління майном районної комунальної власності та затверджено проект землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення с. Стецівка Чигиринської об’єднаної територіальної  громади Чигиринського району

Усі питання, що виносилися на розгляд чергової сесії, були попередньо опрацьовані на президії та постійних комісіях районної ради.


Виконавчий апарат обласної ради