Проведено позачергову сесію Уманської районної ради

08 липня 2020, 11:56

7 липня 2020 року голова Уманської районної ради Оксана Супрунець провела позачергову сесію районної ради. У її роботі взяли участь депутат обласної ради Валентин Судакевич, голова районної державної адміністрації Світлана Волошенюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники інших районних установ та місцевих засобів масової інформації.

У сесійній залі також були присутні представники Полянецької сільської громади.

Після затвердження порядку денного депутати приступили до розгляду запланованих питань і в основному були одностайними в ухваленні рішень сесії.

Першим обранці району розглянули й підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Черкаської області.

 

Далі депутати надали згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Уманського району телемедичного обладнання та легкових автомобілів для сільських амбулаторій; внесли змін до районного бюджету Уманського району на 2020 рік та до рішення від 17.12.2019 №50-13/VII «Про затвердження статуту комунальної установи «Уманський районний центр культури і дозвілля» Уманської районної ради в новій редакції.

Також на сесії районної ради підтримано проєкти рішень про умови оплати праці керівників комунальних підприємств Уманської районної ради; про внесення змін до штатного розпису КП «Уманьрайрембуд».

Окрім того, депутати ухвалили рішення про направлення звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України щодо забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти в умовах карантину та звернення до голови обласної державної адміністрації щодо будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини.


Виконавчий апарат обласної ради