Розбудова економічно успішної держави потребує системної роботи щодо забезпечення ефективного захисту прав і свобод людини, надання соціальних гарантій незахищеним категоріям населення.
У Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проведено навчання з практичних питань реалізації в області державної та регіональної політики у сфері соціального захисту населення, визначення пріоритетів соціального розвитку, здійснення аналізу рівня життя населення та підготовки пропозицій до проектів державних цільових, галузевих та регіональних програм з працівниками управлінь соціального захисту населення.
Викладачі-практики – працівники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації окреслили шляхи забезпечення ефективної державної підтримки найбільш вразливих категорій населення шляхом посилення адресного характеру надання соціальної допомоги та пільг; обговорили основні напрями співпраці органів виконавчої влади з об’єднаними територіальними громадами з питань соціального захисту населення; надали роз’яснення щодо соціального захисту осіб з інвалідністю та ветеранів, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
В рамках семінару проведено обговорення основних напрямів державної антикорупційної політики, державної кадрової політики та інновацій Положення про систему професійного навчання публічних службовців.
Під час психологічного тренінгу слухачі відпрацювали принципи та прийоми ефективних публічних комунікацій та отримали практичні рекомендації управління конфліктними ситуаціями.