На сесії Драбівської районної ради затвердили фінансові плани та розглянули низку освітянських питань

21 серпня 2020, 16:42

21 серпня 2020 року у великій залі Будинку рад проведено  позачергове пленарне засідання 44 сесії Драбівської районної ради. Вів його голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Хрущ, начальники окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, представники засобів масової інформації.

Всі питання, що виносилися на позачергове пленарне засідання, заздалегідь опрацьовано членами постійних комісій та президією районної ради. 

 

На початку роботи Володимир Дзега привітав всіх присутніх із прийдешніми визначними державними святами та за вагомі трудові здобутки, сумлінну працю, зразкове ставлення до виконання посадових обов’язків вручив Почесні грамоти обласної ради Анатолію Головку - директору ТОВ «Інагро-Драбів»; Івану Дроботу - вчителю математики, фізики та інформатики Перервинцівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ»; Валентині Пустовгар - секретарю Бирлівської сільської ради.

За сумлінну та самовіддану працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вирішення завдань соціально-економічного розвитку району та з нагоди Дня незалежності України Почесними грамотами районної ради відзначили депутатів райради Наталію Білоху, Анатолія Гелеверу, Валентина Згуровського, Сергія Маркуся, Василя Суддю.

Після цього депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

У ході роботи народні обранці внесли зміни до фінансового плану КНП «Драбівська  центральна районна лікарня» на поточний рік та затвердили фінансові плани КНП «Драбівський центр первинної медико-санітарної допомоги» і КНП «Драбівська центральна районна лікарня» на 2021 рік.

Потім депутати внесли зміни до Програми фінансової підтримки філії «Драбівський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування державного значення в межах Драбівського району на 2016 – 2020 роки та до Програми збереження архівних фондів у Драбівському районі на 2020 - 2024 роки.

Також депутати детально розглянули й підтримали пропозиції щодо внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 40-6/VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік». Ці зміни викликані зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету на збільшення видатків на фінансування додаткової потреби в коштах, яка виникла в ході виконання кошторисів на 2020 рік; також за рахунок спрямування коштів внаслідок перевиконання дохідної частини бюджету у сумі 1600,0 тис. грн та збільшенням видатків за рахунок субвенцій, які передаються із обласного бюджету, сільських, селищної рад відповідно їх рішень про делегування коштів районному бюджету в сумі 501,37 тис. грн.

Бурхливе обговорення викликав розгляд освітянських питань: народні обранці позитивно проголосували за створення Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних  працівників» і внесли зміни до рішення районної ради від 19.06.2020 № 43 - 14/VІІ, однак  проєкт рішення про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на передачу майна не набрав необхідної кількості голосів і його  зняли з розгляду.

Серед іншого на пленарному засіданні позачергової сесії затверджено тимчасові одноставкові та двоставкові тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії та включено об’єкти нерухомого майна до Переліку другого типу.


Виконавчий апарат обласної ради