Конкурсна комісія обрала директора Клінічного центру онкології, гематології, трансплантології та паліативної допомоги

01 травня 2024, 12:44

Очолити підприємство може знову Віктор Парамонов. Таке рішення ухвалила конкурсна комісія під керівництвом заступника голови обласної ради Михайла Мушієка.

Загалом у відборі брало участь два претенденти. Крім Віктора Парамонова мав намір очолити підприємство також Олег Дядюра.

Однак після розгляду пакета документів члени комісії шляхом відкритого поіменного голосування не допустили кандидата до участі у відборі через брак досвіду роботи на керівних посадах.

Далі участь у відборі брав лише Віктор Парамонов. Він працює на підприємстві понад 20 років і зараз виконує обов'язки керівника.

У своїй конкурсній пропозиції він окреслив три основних напрямки роботи підприємства: онкологія/онкохірургія, радіодіагностика/радіотерапія, класична клінічна онкологія. В кожному з цих напрямків за останні 5 років вдалося досягти значних результатів, запровадити сучасніші технології, а з підтримкою ради - оновити матеріально-технічну базу.

Також Віктор Парамонов розповів про реалізацію одного з масштабних проєктів - будівництва бункера під лінійні прискорювачі. За його словами, роботи вже на завершальній стадії. Окрім цього, заклад показує постійно високі результати і зараз вони очікують поставку ще одного високотехнологічного обладнання - апарату МРТ (подарунок Уряду Японії).

Під час обговорення його кандидатури та конкурсної пропозиції профільне управління ЧОДА, представники громадських організацій та члени колективу висловили свою підтримку. Зрештою Віктора Парамонова одноголосно визнано переможцем відбору з терміном укладання контракту на 5 років.

Остаточне рішення ухвалить сесія обласної ради.


Виконавчий апарат обласної ради