Комунальна техніка громади ремонтує вулиці

07 серпня 2020, 10:33

Технікою, придбаною для комунального підприємства «Добробут» Ліплявської громади за рахунок державної субвенції для розвитку інфраструктури, здійснюють ямкові ремонти на вулицях села Келеберди.

Про це інформують у Ліплявській громаді.

За короткий час відремонтовано тверде покриття вулиць Космонавтів, Садова, Молодіжна, Гончара та Щербакова. На черзі ямковий ремонт дороги на вулиці Вишнева.

Ремонтні роботи проводилися за кошти місцевого бюджету. Долучилися до ремонту дорожнього полотна і небайдужі жителі громади та підприємства.

Так, житель с.Келеберди Славський О.О. за власні кошти придбав 7 тонн щебеню та 1 тонну асфальту. Також щебінь для ремонту дороги надала компанія «Айвері». Допомогу у виготовленні проектно-кошторисної документації надав житель села Ліпляве Агулов А.І. Послуги з підвезення асфальту надав власним авто житель цього ж села Савченко В.В.

Ремонт дороги проведено силами працівників СКП «Добробут». Активно їм допомагали жителі с.Келеберда: Славський О.О., Коптілий П.В., Румина А.М., Воропай В.А., Ковтун В.П., Світличний М.І., Синчишин В.М., Чампой О.В.

Керівництво громади дякує всім, хто долучився до робіт з ремонту дороги, за витрачений особистий час та за співпрацю, адже це яскравий приклад взаємодії влади і жителів громади.


Виконавчий апарат обласної ради