Голові Катеринопільської райдержадміністрації Володимиру Коваленку вручили Почесну грамоту Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради

25 серпня 2020, 15:55

21 серпня 2020 року відбулося засідання позачергової тридцятої сесії Катеринопільської районної ради сьомого скликання під головуванням Віталія Верети.

На початку сесії Віталій Верета разом з депутатом обласної ради Олександром Коваленком, вручили голові районної державної адміністрації Володимиру Коваленку Почесну грамоту Черкаської обласної державної адміністрації і обласної ради за вагомий особистий внесок у соціально - економічний розвиток району, високий професіоналізм, сумлінну працю, активну депутатську діяльність та з нагоди 29-ї річниці Незалежності України.

Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Першою заслухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Тамару Чоловську, яка повідомила про зміни, що пропонується внести до районного бюджету. Збільшено дохідну частину районного бюджету майже  на 1,3 млн.грн. за рахунок державної субвенції для виплати грошової компенсації для поліпшення житлових умов осіб, які перебували в зоні антитерористичної операції, на  800 тис.грн. за рахунок субвенції з державного бюджету для проведення капітального ремонту міні футбольного поля на стадіоні “Колос” в смт Катеринопіль, за рахунок субвенцій з сільських, селищних рад на суму 237 тис.грн. Депутатами було підтримано пропозиції райдержадміністрації.

Обговорили нагальні питання щодо ремонту та утримання доріг. Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово - комунального господарства, інфраструктури, енергетики та охорони довкілля райдержадміністрації Олена Пономаренко зазначила, що на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2020 рік Катеринопільському району передбачено 10,7 млн.грн.

У червні поточного року розпочато роботи (ліквідація вибоїн, планування та обкошування узбіч, встановлення дорожніх знаків, нанесення розмітки) згідно з планами-графіками щодо надання послуг з експлуатаційного ремонту доріг, на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

Також, на засіданні сесії звітували керівники комунальних підприємств «Катеринопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Катеринопільська центральна районна лікарня» про виконання фінансових планів за І півріччя 2020 року. Депутати заслухали звіти та затвердили фінансові плани підприємств на 2021 рік.

Окрім того, опрацьовано ряд питань, щодо управління майном районної комунальної власності. Зокрема, надано згоду на передачу та списання майна комунальної власності, погоджено передачу в оренду деяких нежитлових приміщень в адмінбудівлях.

На виконання вимог чинного законодавства, рішенням сесії створено комунальну установу «Катеринопільський центр професійного розвитку педагогічних працівників». Серед його основних завдань – узагальнення та поширення інформації щодо професійного розвитку педагогічних працівників, координація діяльності професійних спільнот, організація та проведення консультування педагогічних працівників, формування та оприлюднення програм підвищення кваліфікації, забезпечення психологічної підтримки.

Загалом сесія пройшла конструктивно, з усіх питань, що були внесені до порядку денного, рішення ухвалилися переважною більшістю голосів.


Виконавчий апарат обласної ради