Є театр, але немає професійних акторів

07 вересня 2020, 08:23

У Балаклеївській ОТГ мають свою театральну трупу. А в планах - створення лялькового театру і театру для школярів.

"Нашому театру менше року, починався він з 5 акторів, а буквально за тиждень розширився до 14 осіб", - розповідає співзасновниця театру «Бограч» Людмила Вишілова.

– Назву запропонувала я, бо маю таку слабкість як Карпати, і бограч - ця колоритна страва дуже характеризувала наш театр - яскравий, насичений, з «перчинкою». Першим нашим спектаклем були «Вечори на хуторі біля  Диканьки», показали на сценах рідної громади, і на такий шалений успіх у глядачів навіть не очікували, - ділиться спогадами Людмила. Згодом разом з учасниками художньої самодіяльності взяли участь у фольклорному святі у смт. Катеринопіль - і там отримали першу нагороду за відродження українських традицій.

У нашому колективі немає професійних акторів, всі - люди абсолютно віддалені від театру, професій. У колективі є сімейні пари,  половина учасників – студенти, у а наймолодшому учаснику - 5 років. Майже всі – дуже  співочі, тому всі наші постановки – мюзикли. Зараз саме готуємо мюзикл «За двома зайцями».  Нас почали запрошувати виступати, багато запрошень надійшло від  керівників дитячих будинків, проте втіленню цих планів завадив коронавірус. У зв'язку з карантином, з березня ми вчимося працювати з відеокамерою – і наразі усі концерти і спектаклі  висвітлюємо на сайті нашого будинку культури. Зняли перший кліп, про родинні цінності, якраз До Дня Незалежності України -  «Україна - моя родина!@ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=608200189884921&id=100020848351247

Планів у нас багато, але найбільш глобальні - створити ляльковий театр і театр для школярів. Якщо ми за менше року стільки встигли, то, впевнена, нам все вдасться! Керівництво громади дуже нам допомагає - надає транспорт для поїздок, допомагає коштами для придбання костюмів тощо. А головне - наших виступів з нетерпінням чекають жителі громади.


Виконавчий апарат обласної ради