Депутати Катеринопільської районної ради на сесії внесли зміни до бюджету і збільшили видатки на галузі охорони здоров’я, освіти, культури і соцзахисту

01 червня 2020, 09:31

Як інформують у Катеринопільській районній раді, її голова Віталій Верета провів пленарне засідання чергової двадцять восьмої сесії, у роботі якої взяв участь голова облдержадміністрації Роман Боднар. Активу району і депутатському корпусу він представив новопризначеного  керівника райдержадміністрації – Володимира Коваленка, який до цього працював першим заступником.
 

У ході пленарного засідання були обговорені питання життєдіяльності району, зокрема, найбільш наболіле – ремонт доріг, відновлення роботи Єрківського спецкар`єру, залучення коштів державного та обласного бюджетів для ремонту та реконструкції об`єктів соціальної сфери тощо.

Першим із питань заслухали інформацію начальниці фінансового управління райдержадміністрації Тамари Чоловської щодо змін, які необхідно внести до районного бюджету на 2020 рік.

Збільшено дохідну частину районного бюджету майже на 1,9 млн.грн. з обласного бюджету за рахунок субвенцій з державного бюджету та субвенцій сільських, селищних рад, та відповідно направлено на видатки галузі охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту та на виконання деяких районних програм. Здійснено перерозподіл видатків районного бюджету. Депутати підтримали пропозиції райдержадміністрації.

У ході роботи сесії також заслухали начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександра Вовкотруба, який ознайомив присутніх з інформацією про хід виконання програми зайнятості населення Катеринопільського району на 2018-2020 роки. Він зазначив, що  протягом звітного періоду проводилась робота щодо сприяння зайнятості населення, яка спрямована на працевлаштування незайнятих громадян, зокрема, соціально незахищених, які не можуть на рівні конкурувати на ринку праці, в тому числі особи, які переселились з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, учасники АТО та члени їх сімей.

Основним фактором, за рахунок чого передбачається збільшення зайнятості в поточному році, є: зростання самозайнятості населення, легалізація робочих місць та заробітної плати працівників.

Серед розгляду наступних питань - надали згоду на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Катеринопільського району: телемедичного обладнання на баланс комунального некомерційного підприємства «Катеринопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»; комплектів одягу протиепідемічного із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області з балансу комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна дитяча лікарня Черкаської обласної ради» на баланс комунального некомерційного підприємства «Катеринопільська центральна районна лікарня».

Також депутати затвердили проект землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення смт Катеринопіль.

Сесія пройшла конструктивно, за активної участі депутатів. З усіх питань, внесених до порядку денного сесії, рішення ухвалювалися переважною більшістю голосів.


Виконавчий апарат обласної ради