Через зростання тарифів розмір субсидій буде перераховано автоматично

12 червня 2024, 14:56

У Мінсоцполітики повідомили, що програма житлових субсидій продовжує діяти. Через зростанням тарифів на електроенергію, розмір житлової субсидії і пільги на житлово-комунальні послуги для всіх домогосподарств, які мають на них право, буде перераховано. Перерахунок Пенсійний фонд проведе автоматично, нікуди додатково звертатись НЕ потрібно.

Також нагадуємо, що субсидія надається, якщо родина сплачує за комунальні послуги більше, ніж визначений для неї обов’язковий платіж. Розміри ж обов'язкового платежу лишаються незмінними. Тобто фактично ви оплачуватимете стільки ж, скільки платили до збільшення тарифів. Різницю – компенсує держава.

Наразі в країні близько 1,8 млн домогосподарств отримують житлові субсидії, середньорічний розмір субсидії до підвищення тарифів становив 1490 грн.

Ще 1,3 млн домогосподарств отримують пільги на житлово-комунальні послуги. Середньорічний розмір пільги на ЖКП становив 1300 грн.

Звертаємо увагу, що для того, щоб платіжки за комунальні послуги не стали непосильним фінансовим тягарем, як і раніше, можна звернутися за оформленням житлової субсидії або пільги. Програма продовжує діяти.

Про те, як оформити житлову субсидію не виходячи з дому, можна дізнатись за посиланням https://bit.ly/3yYjqzl . Куди звертатися – детальніше розповідаємо за посиланням https://bit.ly/4e7jIUR . А тут https://bit.ly/45f7u8r – як подати заяву на призначення пільги з оплати житлово-комунальних послуг онлайн.

За інформацією Урядового порталу


Виконавчий апарат обласної ради