п'ятниця, березня 17, 2023

Черкаський академічний музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка покаже виставу за твором Ліни Костенко «Дума про братів Неазовських» спеціально до дня її народження, 19 березня.

Режисер постановки Сергій Павлюк довго намагався отримати благословення від самої авторки.

- Ліна Василівна дала дозвіл, але не одразу. Просто не міг до неї додзвонитися протягом трьох місяців. Щодня автоматично набирав номер, та безрезультатно. Аж тут сталося! «Добрий день, я вас слухаю». Назвався, кажу – так і так, хотів би поставити «Думу». А вона: «Ви талановитий?» Відповідаю – так. «Ну, якщо талановитий, то працюйте, дозволяю. До речі, можете змінити фінал, бо я там таке написала…», — згадує Сергій Павлюк.

Прийом заявок на участь у Всеукраїнських змаганнях “Іграх Нескорених” продовжено. Зареєструватись для участі у відборі до національної збірної на порталі Е-ветеран https://eveteran.gov.ua/ можна до 21 березня включно.

Таке рішення було прийнято на робочій зустрічі щодо підготовки до всеукраїнських змагань під головуванням міністра у справах ветеранів України Юлії Лапутіної.  

- Цього року Ігри Нескорених пройдуть у Німеччині, в Дюссельдорфі. Україну буде представляти команда з 24 спортсменів – ми приймаємо заявки вже майже місяць і маємо дуже талановитих кандидатів. На сьогодні це 126 заявок. Щоб кожен, хто хоче представити Україну на міжнародній арені, отримав такий шанс, ми пролонгуємо прийом заявок ще на один тиждень. Це час для тих, хто не встиг зареєструватись через повітряні тривоги, відсутність електроенергії, не встиг отримати довідку від спортивного лікаря, все ж подати заявку, – говорить Юлія Лапутіна.