п'ятниця, червня 3, 2022

На Черкащині контррозвідники Служби безпеки України затримали ворожого агента, який зібрав фото і точні координати блокпостів, підрозділів ЗСУ та силових структур, щоб передати їх російським спецслужбам. 

Завдяки роботі СБУ на випередження нового витоку даних не відбулося, а самого зрадника затримано «на гарячому» – під час зйомки одного з військових об’єктів регіону.

Зловмисником виявився місцевий житель, колишній працівник органів виконавчої влади та активний «шанувальник» забороненої партії шарія.

Російські спецслужби регулярно підтримували з ним зв'язок. Їх цікавили координати не лише підрозділів силових структур і військових частин, а й адмінбудівель органів державної влади. 

Для анонімності агент спілкувався зі своїми кураторами виключно через месенджер. За кожне повідомлення йому обіцяли грошову винагороду. 

МРЦ запрошує на літній кінопоказ вже цієї п'ятниці.

03.06 | 18:00 - "Гуцулка Ксеня".

Історія про американця українського походження Яро, який хоче одружитися з українкою, щоб успадкувати статки батька. Для цього приїздить у Ворохту.

10.06 | 18:00 - "11 дітей з Моршина". 

За легендою Моршин був заснований на місці падіння метеорита, що має рідкісний метал — осмій. Щоб заробити легкі гроші, Сніжана вирішує заволодіти ним. Їй на заваді стають 11 дітей з Моршина.

17.06 | 18:00 - "Брама".

Стрічка про містичні пригоди баби Прісі, яка з родиною живе у Чорнобильській зоні. Жінка намагається запобігти катастрофі, що має статися.

24.06 | 18:00 - "Мої думки тихі".

Молодий звукорежисер Вадим має записати голоси рідкісних тварин та пташок Закарпаття для клієнта з Канади. У подорож із ним вирушає його мати-таксистка.

Реєструйтеся на кінопокази червня тут: https://forms.gle/dY2zx1sgt6pAr3iM9. 

За цей час ми згуртувалися! Знайшли для для себе корисну справу, щоб допомагати армії й наближати перемогу.


Хтось захищає Україну зі зброєю, хтось плете сітки, готує обіди, збирає по всій Європі пікапи і тепловізори, сіє хліб, лікує поранених, рятує від надзвичайних ситуацій, захищає правопорядок, сплачує податки, розповідає правду про війну, ухвалює рішення і так далі...

Вся ця праця важлива й допомагає нам так довго стояти, не дає ворогу жодного шансу перемогти.

З огляду на збільшений попит пасажирів, які хочуть повернутися в Україну, Укрзалізниця призначає новий поїзд №32/31 сполученням Перемишль — Запоріжжя. 

Маршрут поїзда проходитиме через Львів, Бердичів, станцію ім. Т. Шевченка, Знам’янку, Білу Церкву, Кам’янське та Дніпро, що дасть можливість жителям декількох регіонів зручно повернутись додому з-за кордону.

Потяг курсуватиме з 12 червня (перший рейс із Запоріжжя до Перемишля — 11 червня). 

17 червня в арт-укритті ТРЦ "PIONEER" відбудеться творчий вечір актора Олександра Новаченка. Він представить авторську програму "СЕНС". Про це повідомляють в Черкаському академічному музично-драматичному театрі.

«СЕНС» – це вірші та пісні перемоги життя над смертю. Вони не про жахіття війни, а про те життя, якого ми всі прагнемо та мріємо повернути. Вони про любов і самотність, про радість і втому, про внутрішню боротьбу зі своїми вадами, про творчий пошук та втрати...

- «Людина подолає будь-яке ЯК, якщо розуміє НАВІЩО» – ця цитата з книги Віктора Франкла «Людина у пошуках справжнього сенсу» і надихнула мене на створення цієї програми. Кожен з нас шукає свій СЕНС, кожна людина повинна його знайти, – сказав Новаченко.

 Квитки можна придбати за лінком: https://ck.kontramarka.ua/uk/tvorcij-vecir-novacenka-ov-sens-74708.html