четвер, листопада 4, 2021

За рахунок субвенції з держбюджету на заходи соціально-економічного розвитку збільшуються призначення  по управлінню охорони здоров’я на майже 13 млн грн. Ці кошти спрямують на оновлення матеріально-технічної бази окремих медзакладів.

Так, для Золотоніської багатопрофільної лікарні придбають інкубатор та спеціалізований монітор для новонароджених, артроскопічне обладнання й монітори пацієнта з капнографією.

Для Канівської багатопрофільної лікарні теж придбають інкубатор для новонароджених та монітори пацієнта з капнографією, а також - переносну відеоендоскопічну систему з відеогастроскопом і флюорограф з цифровою обробкою зображень.

Для Черкаської обласної дитячої лікарні - ультразвуковий діагностичний сканер RS-85 з набором датчиків.

Відповідне розпорядження облдержадміністрації погодили члени постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

Кошти для забезпечення централізованою подачею кисню ліжок медзакладів, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам із коронавірусом спрямують у бюджети  Черкас, Жашкова, Золотоноші, Сміли, Корсунь-Шевченківського та Червоної слободи.

Відповідне розпорядження облдержадміністрації  щодо розподілу 16 млн грн субвенції з державного бюджету погодили депутати під час засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.