Голова Уманської районної ради Оксана Супрунець привітала газету «Уманська зоря» зі 100-річним ювілеєм

11 червня 2019, 09:40

8 червня 2019 року міськрайонна газета «Уманська зоря» урочисто відзначила свій 100-річний ювілей.

На свято газети, а разом з тим, і всієї Уманщини завітало багато поважних гостей, серед яких народний депутат України Антон Яценко, керівники міста та району, представники громадськості Уманщини, колеги-газетярі з інших районів області, ветерани, шанувальники «Уманської зорі», самодіяльні колективи краю.

Привітати із поважною датою колектив та ветеранів редакції газети завітала голова районної ради Оксана Супрунець. Звертаючись до присутніх, Оксана Анатоліївна зазначила, що 100 років – це визначна віха для видання. Кілька поколінь виросли разом з газетою, дізнаючись з її сторінок про найважливіші події в житті Уманського краю. На сторінках газети – епохальна історія району від бурхливих років початку 20 століття і до нинішніх днів, що також наповнені певними викликами.

– На Уманщині завжди шанували друковане слово, – наголосила Оксана Супрунець. – Недарма ж мовиться, що розум без газет та книг - що пісня без крил. Місцева ж газета має особливу популярність. Бо вона віддзеркалює життя рідного краю, пише про людей, яких знаєш, про поселення, де бував, про трудові колективи, робота яких завжди на видноті, бо вона - своя.

Окрім того, голова районної ради додала, що свобода слова, думки, волевиявлення людей упродовж усіх цих років – визначальні пріоритети редакційної політики «Уманської зорі» та висловила надію, що обрані газетою демократичні засади, моральні чесноти, самовіддане служіння своїм землякам, прагнення змінювати життя на краще залишатимуться домінуючими орієнтирами для видання.

Від імені депутатського корпусу Уманської районної ради її очільник побажала нинішньому колективу газети та ветеранам міцного здоров’я, родинного тепла, миру, творчої наснаги, та непохитності у досягненні задумів в ім’я розбудови Української держави.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у висвітлення суспільного життя Уманського краю та з нагоди відзначення 100-річчя з дня заснування газети «Уманська зоря» нинішньому головному редактору газети Тетяні Бородинській та колишньому головному редактору, заслуженому журналісту України Валентині Козицькій було вручено Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації.

Почесними грамотами Уманської районної ради були також відзначені менеджер з реклами редакції Любов Гончарук; завідуючий відділом з художнього оформлення газети Олександр Харьков і головний бухгалтер редакції газети Катерина Мартинюк.

Того дня на адресу столітньої газети линуло ще безліч вітань і побажань, а головне – щоб видання і надалі було справжнім віддзеркаленням  життя Уманщини.

Жодні сучасні технології не зможуть замінити щойно віддрукованого номера газети, зі свіжою фарбою на руках і знайомим тільки працівникам редакцій та друкарень неповторним запахом, де можна знайти на сторінках далеких друзів дитинства, загублених у юності коханих, колишніх колег, втрачених односельців, цікаві аналітичні статті й освітянські новини, рекомендації лікарів і безпосередні дитячі листи. А ще - фото, на яких карбується таке коротке життя і ціла вічність. Головне - не забувати, що історію творять прості люди. Саме заради них і для них сьогодні працюють журналісти «Уманської зорі».


Виконавчий апарат обласної ради