На Катеринопільщині проведено координаційну нараду для вирішення актуальних питань

22 травня 2020, 09:22

Як інформують у Катеринопільській районній раді, її голова Віталій Верета взяв участь в роботі координаційної наради щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району, яку він вів разом з першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Коваленком.

У ході наради  розглянуто ряд важливих питань, зокрема, про роботу Катеринопільського районного центру первинної медико – санітарної допомоги; про роботу Катеринопільської центральної районної лікарні; про виконання районного бюджету та бюджету району за травень та з початку 2020 року; про завершення навчання в закладах загальної середньої освіти району; про відновлення роботи дошкільних навчальних закладів; про підготовку до нового опалювального сезону 2020/2021 років; про ліквідацію та профілактичні заходи щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі; про стан епізоотичної ситуації в районі та заходи направлені на недопущення їх виникнення; про ринок праці у районі в умовах карантину; про проведення заходів закладами культури району в умовах карантинних обмежень та інші.

На початку головна лікарка КНП «Катеринопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Олена Пироженко поінформувала присутніх про ситуацію щодо захворюваності на хворобу COVID-19 в районі.

Потім головна лікарка Катеринопільської ЦРЛ Людмила Борецька ознайомила з процесом реформування вторинної ланки медицини району. З цією метою постійно проводиться консультування з Національною службою здоров'я України щодо ліцензування медичних послуг, які будуть надаватися районною лікарнею з 1 червня 2020 року.

Начальниця фінансового управління райдержадміністрації Тамара Чоловська повідомила результати виконання районного бюджету та бюджету району за травень та з початку 2020 року. Вона зазначила, що районний бюджет в цілому виконано за січень-квітень на 96 %, недоотримано 328,8 тис грн. Заборгованість з виплати заробітної плати та оплаті за спожиті енергоносії в бюджетних установах – відсутня.

Ірина Міненко, начальниця відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, поінформувала присутніх про готовність закладів освіти до закінчення 2019/2020 навчального року в умовах карантину. Для запобігання поширенню коронавірусу у 2019/2020 навчальному році заклади освіти району утримаються від останніх дзвоників та випускних вечорів.

Серед наступних питань наради заслухали начальника Катеринопільського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області Руслана Слободяника, який повідомив про дії колективу щодо ліквідації пожеж і та наслідків негоди, що сталася 14 травня у населених пунктах району..

З увагою вислухали також інформацію директорки районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Тетяни Кондратенко про те, що в період дії карантинних обмежень збільшилась кількість безробітних, проте їх число у порівнянні з минулим роком залишилась на тому ж рівні.

За підсумками керівникам служб району дано відповідні доручення.


Виконавчий апарат обласної ради