Голова обласної ради привітав медиків із їхнім професійним святом

19 червня 2020, 14:06

21 червня в Україні відзначатимуть День медичного працівника. З нагоди свята голова обласної ради Анатолій Підгорний привітав медиків Черкащини почесними грамотами та подарунками.

- Перш за все, хочу подякувати нашим лікарям, медсестрам та всім працівникам галузі охорони здоров’я  за щоденну працю та стійкість. Ми добре розуміємо, що вам сьогодні складно, як ніколи. Виклики у боротьбі з пандемією коронавірусу, проблеми із запровадженням другого етапу медичної реформи та багато іншого. Вирішення цих питань, сьогодні - номер один на  порядку денному роботи й обласної влади також. Зараз влада, бізнес і громадськість об'єдналися, аби допомагати медикам, але прикро, що таким об'єднавчим фактором стала саме пандемія. Водночас я дуже вдячний кожному, хто приймав і продовжує приймати в цьому участь, - сказав Анатолій Підгорний.

За його словами, обласна рада на галузь охорони здоров'я додатково виділила близько 50-и мільйонів гривень, ще 50 мільйонів гривень вивільнених коштів із обласного бюджету спрямували на підтримку комунальних закладів після розподілу державної субвенції. Безпосередньо на боротьбу з коронавірусом обласна рада спрямувала 30 мільйонів гривень.

- Я сподіваюсь, що наші з вами зусилля не будуть марними і Черкащина таки пройде цей період до кінця, не повторивши сценаріїв багатьох регіонів України. Тож, із прийдешнім святом вас, шановні медики! Сил, здоров'я, добробуту вам і вашим родинам. Хай Бог оберігає кожного з вас і нашу Україну загалом, - додав голова обласної ради.


Виконавчий апарат обласної ради