Голова Драбівської районної ради провів нараду із головами сільських рад та ОТГ

16 вересня 2020, 08:37

Днями голова районної ради Володимир Дзега провів нараду за участю сільських голів та голів ОТГ.

Згідно з порядком денним, на розгляд виносилося такі актуальні питання: про основні положення Виборчого кодексу України, виконання плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року та про зміну формату обслуговування населення поштовими відділеннями району.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Ольга Красоха зазначила, що цього року вибори відрізнятимуться від усіх попередніх тим, що проведуть їх за новим законодавством. Першого січня 2020-го року Виборчий кодекс, який передбачає пропорційну систему виборів з відкритими списками та гарантує гендерний баланс, набрав чинності. Виходячи з цього, Ольга Сергіївна проінформувала про календарний план підготовки і порядок проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, надала роз’яснення щодо окремих пунктів Виборчого кодексу України, ознайомила зі структурою бюлетеня і правилами його заповнення, дала відповіді за питання та наголосила очільникам громад району на необхідності пояснення кожному виборцю правил заповнення виборчих бюлетенів. 

Директор Черкаської дирекції АТ "Укрпошта" Олександр Марченко розповів про роботу пересувних поштових відділень, які доставлятимуть до громадян пенсії, передплатні видання, листівки, посилки, прийматимуть оплату за комунальні послуги й інші платежі, виконуватимуть функцію автокрамниці. Він зазначив, що наразі на область закуплено 105 спецавтомобілів, 9 із яких працюватимуть на Драбівщині.


Виконавчий апарат обласної ради