Депутати обласної ради на позачерговій сесії обрали Михайла Мушієка заступником голови

24 січня 2020, 15:07

Сьогодні у сесійній залі Будинку рад проведено позачергову сесію обласної ради. Відкрив і вів пленарне засідання голова обласної ради Анатолій Підгорний.

На початку роботи депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять українських воїнів та мирних жителів, які загинули в ході антитерористичної операції та операції об’єднаних сил у східних областях України.

Після затвердження порядку денного, депутати приступили до розгляду питань.

У ході роботи вони розглянули і ухвали рішення щодо комунального майна, внесли зміни до обласних програм: розвитку фізичної культури і спорту в області на період 2016-2020 роки та національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки; затвердили склад комісії з присудження обласної премії імені Данила Нарбута; внесли зміни до рішення про встановлення обласних персональних стипендій, а також погодили клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок і схвалили звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо зменшення грошової застави на місцевих виборах.

Потім розглянули організаційне питання порядку денного – обрання заступника голови обласної ради.

Відповідно до чинного законодавства голова обласної ради запропонував внести до бюлетеня із виборів заступника голови обласної ради кандидатуру Михайла Мушієка від фракції політичної партії ВО «Батьківщина».

Вибори проводилися таємним голосуванням.

Його результати оголосила голова обраної депутатами лічильної комісії Валентина Далібожак. За її словами, кандидатуру Михайла Мушієка підтримали 44 депутати, шість голосів було проти. Додамо, що декілька присутніх на сесії депутатів не голосували.

Таким чином Михайло Мушієк обраний заступником голови обласної ради. Йому присвоєно 3  ранг посадової особи органів місцевого самоврядування.


Виконавчий апарат обласної ради