Депутати Драбівської районної ради внесли зміни до бюджету та низки програм

14 червня 2019, 15:16

14 червня 2019 року проведено пленарне засідання чергової сесії Драбівської районної ради. Відкрив і вів її голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Іван Гайдай, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, окремі сільські голови, представники засобів масової інформації.

Напередодні сесії всі питання порядку денного опрацьовано на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. 

Спочатку депутати в порядку контролю заслухали звіт начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації про хід виконання рішення районної ради від 18.02.2014 № 36-1/VI «Про районну комплексну Програму «Турбота» на 2014-2020 роки».

Також було заслухано звіти головних розпорядників бюджетних коштів про їх використання, які виділені з районного бюджету на фінансування районних програм у 2018 році.

Заслухавши інформацію про роботу постійних комісій районної ради у звітний період, депутати перейшли до розгляду одного з найважливіших питань порядку денного – внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №32-2/VIІ «Про районний бюджет на 2019 рік».

Внесені на розгляд сесії зміни викликані зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету на збільшення видатків на фінансування додаткової потреби в коштах, яка виникла в ході виконання кошторисів на 2019 рік; розподілом вільного залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2019 року по загальному фонду у сумі  994,46528 тис. грн.; розподілом залишку освітньої субвенції станом на 01.01.2019 року по загальному фонду у сумі  9,2 тис. грн.; за рахунок спрямування коштів внаслідок перевиконання доходної частини бюджету у сумі 776,6 тис. грн. та збільшенням видатків за рахунок субвенцій, які передаються із обласного бюджету, сільських, селищної рад, відповідно їх  рішень про делегування коштів районному бюджету, в сумі 147,2 тис. грн.

У ході подальшої роботи депутати внесли зміни до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016-2020 роки; затвердили Статут комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» у новій редакції, прийняли позитивне рішення про реорганізацію Кононівської загальноосвітньої школи та призначили Демидюк О.В. на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

Потім народні обранці погодили низку проектів землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення сіл та затвердили план роботи районної ради на ІІ півріччя поточного року.

На завершення у ході поіменного голосування прийнято рішення про направлення депутатського звернення до ДП «Черкаський облавтодор», Служби автомобільних доріг у Черкаській області щодо погашення заборгованості по заробітній платі працівникам філії «Драбівський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор».


Виконавчий апарат обласної ради