ЦВК оголошує офіційних переможців на посади міських голів

05 листопада 2020, 11:19

Як інформує офіційний сайт Центральної виборчої комісії, підбито підсумки та визнано результати виборів на посади міських голів ряду міст нашої області.

Так можна привітати з офіційним обранням міським головою м. Золотоноша представника партії «Слуга народу» Віталія Войцехівського, який набрав 55,67% голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.Змінився на посаді голова у м.Умань. Тут  переможцем стала Ірина Плетньова – помічник народного депутата України Антона Яценка.

 

У Тальному обрали представника ВО «Черкащани» Василя Сідька (20.81%), який до цього виконував обов’язки голови Тальнівської ОТГ, а у  Звенигородці - Олександра Саєнка (47,46%), який на вибори йшов самовисуванцем.

Нагадаємо, також, що раніше ЦВК повідомляла про повторне обрання головами м. Христинівка - Миколи Наконечного, м. Жашків - Ігоря Цибровського, м. Монастирище - Олександра Тищенка..

Чекають офіційного визнання і затвердження результатів виборів інші переможці виборів, зокрема: у м. Сміла – представник партії «Слуга народу» Сергій Ананко; у м. Кам’янка –чинний міський голова Володимир Тірон. У містах Городище, Канів, Чигирин та Шпола – чинні голови Володимир Мірошник, Ігор Ренькас, Віктор Харченко та Сергій Кравченко.

Підсумки місцевих виборів в усіх громадах області мають оголосити вже найближчими днями.


Виконавчий апарат обласної ради