Члени постійної комісії обласної ради у конструктивному обговоренні погодили розпорядження облдержадміністрації

22 травня 2020, 14:17

Голова постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Світлана Легойда провела її засідання, на порядок денний якої було подано одне питання: «Про погодження розпоряджень обласної державної адміністрації», прийняті в період між сесіями обласної ради.

Таких розпоряджень, що в основному стосуються розподілу бюджетних коштів, було близько десяти. Інформувала з кожного із них директорка Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Наталя Кравченко.

Першим депутати-члени комісії розглянули розпорядження про розподіл міжбюджетних трансфертів, яким передбачено збільшити доходи загального фонду обласного бюджету і відповідно збільшити видатки розвитку на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності на суму 2млн. 602 тисячі гривень на ділянках дороги Степанківської сільської обєднаної територіальної громади та Чорнобаївського району у зв’язку з передбаченими у їхніх бюджетах коштів на ці роботи.

Серед наступних питань погоджено перерозподіл видатків обласного бюджету в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштів та відповідальному виконавцю бюджетної програми - Управлінню охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації, у рамках виконання обласної програми «Трансплантація аутологічних гемопоетичних стовбурових клітин кісткового мозку та периферичної крові» на 2019-2023 роки на реконструкцію боксових палат з клімат-контролем в обласному лікувально-діагностичному гематологічному центрі КНП «Черкаський обласний онкологічний диспансер».

Збільшено видатки на виконання інвестиційних проектів щодо розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості по об’єктах: «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини»  – в с. Медведівка, Чигиринського району; в с. Сушківка, Уманського району та в с. Шевченкове, Звенигородського.

Погоджено перерозподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я для боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19, зокрема: КНП «Черкаська обласна лікарня», КНП «Черкаська міська лікарня», КНП «Уманська міська лікарня», а також на здійснення підтримки окремих закладів охорони здоров’я – бюджету міста Черкаси і міста Умань.

Депутати врахували лист Управління освіти і науки облдержадміністрації та перерозподілили субвенцію з Державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти „Нова українська школа“ на підвищення кваліфікації педагогічних працівників та проведення супервізії.

Підтримано розпорядження щодо виділення коштів на ремонт актової зали та санвузлів першого поверху Золотоніському професійному ліцею.

На завершення роботи члени комісії погодили перерозподіл видатків розвитку (бюджет розвитку) спеціального фонду обласного бюджету в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштів та відповідальному виконавцю програми – Департаменту будівництва Черкаської обласної державної адміністрації, на фінансування реконструкції – обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка (друга черга) та  об’єкту „Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – будівництво (коригування проектно-кошторисної документації та отримання експертного звіту).

У обговоренні питань порядку денного активну участь взяли члени комісії Олександр Вельбівець, Микола Булатецький, Вадим Гайович, Віктор Погорілий, Володимир Копійченко та інші.

У роботі постійної комісії взяли участь заступники голови обласної ради Андрій Сегеда і Михайло Мушієк, а також керівники структурних підрозділів облдержадміністрації – головні розпорядники  бюджетних коштів.


Виконавчий апарат обласної ради