середа, вересня 14, 2022

За ініціативи волонтерських організацій очільник обласної ради Анатолій Підгорний відзначив Почесними грамотами активних підприємців, які допомагали підтримувати наших захисників.
 

Депутати обласної ради звернулися до Президента Володимира Зеленського та голови ВРУ Руслана Стефанчука щодо обвинувачень, які поширюються в соцмережах на адресу начальника ЧОВА Ігоря Табурця. 

Йдеться про допис нардепа Віталія Войцехівського. Такі звинувачення, вочевидь, мають на меті знищити репутацію посадовця.

- Співпрацюючи з начальником ЧОВА, ми мали можливість оцінити його роботу, і вважаємо доцільним зазначити, що інформація, наведена у повідомленні, не містить конкретних фактів. За час перебування на посаді Ігор Табурець проявив себе порядною людиною та професійним керівником, який постійно вболіває за проблеми області. В умовах постійної загрози обстрілів збройними формуваннями РФ, Ігорю Табурцю вдається забезпечити життєдіяльність області, в першу чергу комунального господарства та інших соціально значущих сфер, налагодити співпрацю з активом області тощо, - йдеться в тексті звернення.