четвер, вересня 1, 2022

Депутатка обласної ради, директорка гімназії №9 Ірина Топчій зауважила, що цей "воєнний навчальний рік" вони проведуть у різних форматах: очне, дистанційне, змішане.

Вона додала, що педагоги тримають свій освітянський фронт, створили безпечні умови для дітей і переконані, що ворогу не вдасться знищити українську націю.

Відсьогодні, 1 вересня, Черкаський обласний краєзнавчий музей Черкаської обласної ради відновлює свою роботу. Вперше від початку повномасштабної війни для відвідувачів відкриють експозиції.

Очільниця музею Ірина Собко у коментарі виданню "Про все" розповіла, що просвітницькі заходи працівники проводили і раніше, але поза межами експозицій.

- Зараз іде війна, тому деякі частини експонатів, раритетних та оригінальних, були демонтовані, вилучені з експозиції. Адже, відповідно до інструкцій, всі оригінальні та цінні експонати мають  зберігатися в належному місці до того часу, якби нам довелося евакуюватися. Тому наперед прошу вибачення у всіх наших майбутніх відвідувачів, якщо вони не побачать оригінальну зброю чи скіфське золото, яке в нас було і зараз демонтовано. Проте вирішили все ж відкривати нашу експозицію, бо є багато людей, які хочуть відвідати музей, - розповідає Ірина Собко.

Щиро вітаю з Днем знань!


На жаль, сьогодні не всі школярі почули перший дзвоник на подвір'ї рідної школи. Багато діток вже за звичкою відкрили "зум" і приєдналися до онлайн уроків.


Однак, ми почали цей новий навчальний рік попри все. Українські діти мають здобувати знання, адже вони - наша надія і майбутнє. Вони і є тими, за кого сьогодні воюємо.