субота, травня 9, 2020

Семен Павлович Побірченко потрапив на фронт у травні 1944-го року, тоді юнакові ще й не було 18-и років. Автоматник Побірченко визволяв Західну Україну, пройшов Сандомирський плацдарм у Польщі, був учасником штурму Берліна.

У серці кожного з нас живе пам’ять про мільйони мужніх і незламних наших земляків, про їхню жертовність в ім’я свого народу та рідної землі. Вони пройшли страшну і сувору школу Другої світової війни, у повоєнні роки відбудовували зруйновані міста та села. Вони подарували нам віру у щасливе майбутнє.

Сьогодні відзначається 75-а річниця Перемоги, але у зв’язку з карантинними обмеженнями  в області не проводилися масові урочисті та пам’ятні заходи, проте дата 9 травня для нащадків усіх поколінь була і є  важливою - пам’ять про славну перемогу над запеклим ворогом  навічно вписана в історію рідної землі.

Тому у цей день жителі обласного центру, ветерани, представники влади традиційно прийшли з квітами на Пагорб Слави до монументу Матері-Вітчизни.

У числі тих, хто вшанував пам'ять героїв-визволителів та поклав квіти до підніжжя монументу  і заступник голови обласної ради Андрій Сегеда.