«BUKY GRILL FEST» запрошує на феєричне свято

30 травня 2019, 16:15

1 червня, у День захисту дітей, на мальовничих берегах р. Гірський Тікич у смт Буки Маньківського району відбудеться фестиваль «BUKY GRILL FEST» («Буки Гриль Фест»). Це фестиваль гастро формату з метою створення зони сімейного відпочинку, цікавих розваг та веселого дозвілля в затишному місці з неповторними краєвидами.

 

Організатори свята гарантують чудовий відпочинок і дорослим, і дітям. Для малечі заплановано розміщення ігрових зон: атракціони, розважальна програма з аніматорами та дитячий майданчик.

А для їхніх батьків – спортивні змагання, дискотека, гастрономічне свято і багато-багато музики від ді-джеїв, вокального гурту «Унісон» з м. Черкаси та відомого українського хіп-хопера ХАСа. Крім того, всі охочі зможуть поласувати приготованими на вогні різноманітними стравами, відвідати майстер-класи й перфоманси від художників, музикантів та співаків, позмагатися з альпінізму, покататися на човнах та байдарках, повправлятися у стрільбі з луком, зіграти в дартс тощо.

Метою організаторів непересічної події всеукраїнського масштабу є не тільки влаштувати свято родини, привернути увагу жителів Черкащини та областей-сусідів до природної неповторності перлини краю – Буцького каньйону, а ще й благодійність. Місце проведення фестивалю популярне для відпочинку місцевих жителів, особливо – дітей. А скелясті береги річки небезпечні й поки не обладнані. Тож зібрані кошти у ході свята будуть спрямовані на встановлення дитячого майданчика.

У підготовці й промоції заходу беруть активну участь мешканці й керівництво Буцької об’єднаної територіальної громади, працівники Маньківської райдержадміністрації, відомі співаки, службовці та громадські діячі.

Ідейні натхненники «BUKY GRILL FEST» Сергій Юрчик та Олексій Маслюк упевнені, що цей фестиваль стане новою, яскравою сторінкою життя не лише для відвідувачів, а й для жителів Буцької ОТГ. А фантастичні краєвиди Буцького каньйону змусять не одного українця щоразу повертатись сюди, аби помилуватись неповторним ландшафтом.

Тож чи варто їхати світ за очі у пошуках дива та нових вражень, якщо маленька Швейцарія зовсім поряд?, – запитують учасники та гостинно запрошують усіх охочих на свято.


Виконавчий апарат обласної ради