Автопарк Лисянської громади поповнився двома тракторами

03 грудня 2019, 14:08

Як інформують у Лисянській ОТГ, минулого тижня, в рамках реалізації проєкту «Придбання спецтехніки для комунального підприємства «Благоустрій»», затвердженої Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури, автопарк комунального господарства поповнився двома новими тракторами МТЗ – 892 з відвалами для розчистки доріг від снігу. Загальна їх вартість - 1 мільйон гривень.

Голова Лисянської об’єднаної територіальної громади Юрій Корнієнко не приховує радості. Він зазначає, що відтепер в автопарку громади налічується 5 тракторів, а придбання нової техніки дозволить забезпечити ефективне функціонування об’єктів комунального господарства, розчистку автошляхів і тротуарів взимку, виконання робіт з найменшими витратами бюджетних коштів. А отже, сприятиме покращенню благоустрою сіл об’єднаної громади, поліпшенню екологічної ситуації та забезпеченню комфортних умов проживання населення.

На черзі - придбання розкидача посипних матеріалів та подрібнювача гілок, що значно полегшить працю комунальників та дозволить  забезпечити соціальні об’єкти дровами.


Виконавчий апарат обласної ради